Bilmosfer Avrupa Gezisi

iPhone’dan Android Telefonlara Rehber Aktarma

iPhone kullandıktan sonra Android‘e geçiş yapmak istiyorsanız, telefon rehberinizi aktarmanın oldukça kolay bir yolu var. Ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

iPhone‘dan Android telefonlara rehber aktarımı için birçok alternatif bulunuyor. En kolay yöntemlerden birisini sizlerle paylaşacağız ve böylece rehberinizi kolayca aktarabileceksiniz. Öncelikle My Contacts Backup adındaki uygulamayı, iOS cihazınıza kurmanız gerekiyor. (App Store bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli)

 

Kurduktan sonra uygulamayı açınca "Yedekle” butonuna basın. Çok kısa sürecektir. Yedekledikten sonra oluşturduğu yedeği mail adresinize göndermesini sağlayabilirsiniz. Eğer mail adresiniz yoksa ya da mail adresinize göndermekten başka bir seçenek arıyorsanız, sağ alttaki butondan ayarlara girerek Wi-Fi Yönetimi‘ni açtıktan sonra verdiği adrese bilgisayarınızdan girip yedeğinizi indirebilirsiniz.

Yedekledik. Sıra geldi Android telefonunuza aktarma işlemine…

Yedeğinizi mail adresinize gönderme işlemini yaptırdıysanız Android telefonunuzdan maillerinize erişip size gelen maildeki bağlantıya tıklayarak ve herhangi bir izin – uyarı çıktığında "tamam” diyerek yedeği kolayca aktarabilirsiniz. Yedeğinizi bilgisayarınıza indirdiyseniz, bir şekilde o yedeği upload edip ya da kablo ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayıp aktarma işlemini yapabilirsiniz.Kullanıcı Puanları: 4.3 (5 oy)
Reklam Alanı

Bir Cevap Yazın

Yorum Yaparken Lütfen Relax Olalım... Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklama Uçuşşş